●TSF CLub●»»
●тüякιує'ηιη єη ιуι тωιℓιqнт ƒαηı●»»
Bilmediğiniz 5 Gerçek 347zjbb
●TSF CLub●»»
●тüякιує'ηιη єη ιуι тωιℓιqнт ƒαηı●»»
Bilmediğiniz 5 Gerçek 347zjbb
●TSF CLub●»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

●TSF CLub●»»

Sitemize Yeni Üye Olan Herkese İmza+Avi/Gif Hediye Haydi Durma Sende Üye Ol..! 
AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bilmediğiniz 5 Gerçek

2 posters
YazarMesaj
KStew*~
тωιℓιgιнт ƒαη α∂мιηι
тωιℓιgιнт ƒαη α∂мιηι
KStew*~

Kadın Mesaj Sayısı : 4505
Nerden Nerden : Çanakkale
İş/Hobiler İş/Hobiler : Dans/Öğrenciyim
Adınız Adınız : Aygül

Bilmediğiniz 5 Gerçek Empty
MesajKonu: Bilmediğiniz 5 Gerçek   Bilmediğiniz 5 Gerçek EmptyÇarş. Ocak 06, 2010 8:15 pm

Gerçek #1: Tutulma Daha Karanlık Olacak Tutulma’nın yeni posteri görünen fırtına bulutları ile filmin daha koyu renklere sahip olacağının ipuçlarını veriyor. 30 Days of Night (30 günlük gece) filminin yönetmeni David Slade komutasında olan bir filmde bu şaşılacak bir şey değil. Taylor Lautner bize, “Her bir film farklı çünkü her birinde başka bir yönetmen ile çalıştık, ki bu durumu seviyorum. David Slade üçüncü film için mükemmel bir yönetmen çünkü film daha karanlık. Tutulma benim en sevdiğim kitap.” diyor.
Ashley Greene Slade’in sadece karanlıklar prensi olmadığını belirtiyor. “David aslında çılgın,” diyerek gülüyor, “Öyle bir espri anlayışı var ki, bazen şaka yapıp, yapmadığını anlayamıyorsunuz. Tutulma o filmi çok daha gerilimli ve dramatik yaptığı için göz kamaştırıcı olacak. Çok havalı görünecek.” diyor.
Gerçek #2: Daha Az “Aşk Hikayesi” ve Daha Çok “Savaş Olacak “Tutulma Alacakaranlık veya Yeni Ay kadar dostane değil,” diyerek açıklıyor Robert Pattinson, “Bu filmde savaştayız, bu yüzden sadece Kristen ile değil, pek çok karakter ile etkileşim için olacağım. Ayrıca Cullen ailesinin diğer fertleri hakkında da daha fazla bilgiye sahip olacaksınız. Film daha büyük kapsamlı olacak.” Ancak Alacakaranlık korkmayın – bu aşk hikayesi hepten ortadan kaldırıldı anlamına gelmiyor. “Yeni Ay Bella, Edward ve Jacob arasında bir aşk üçgeni oluşturdu,” diyor Lautner. “Biz bunu Tutulma’da daha ileriye götürdük. Bu hepsi için zor bir durum, çünkü Bella iki adam arasında kaldı, Jacob sevdiği kızı alamıyor ve ardından tüm konuları ile birlikte Edward geliyor.”
Gerçek #3: Kurt Adamlar Seksi Tanımını Değiştirecekler
“Hepimiz vampir ailesinin albenisini biliyoruz,” diyor Rosalie’yi canlandıran Nikki Reed. “Ama kurt adamlar tamaen farklı bir boyut. Filme gençlik, eğlence, rahatlık ve sıcaklık getiriyorlar. Bu çok seksi.”
Pattinson Taylor Lautner’ın rolü için sahip olduğu yeni fiziksel görünüşünü kıskandığını kabul ediyor. “Tutulma’da Taylor ve benim birlikte çektiğimiz ve birbirimizi kıskandığımız ve diğerinin yanında önemsiz hissettiğimiz pek çok sahne var. Özellikle o benden daha genç olduğu için, Taylor’un vücudunu gördüğümde yetersiz hissetmeme neden oluyor. O genç kızların bir adamda fiziksel olarak aradığı tüm kriterleri sağlıyor. Ona karşı kendimi kanıtlamam gerektiğini hissettim.”
Gerçek #4: Daha Fazla Aksiyon Olacak
Çekimler için sıkı bir eğitimden geçen oyunculardan Nikki Reed “Tutulma’nın çekimleri benim hayatımı gerçekten değiştirdi. Hiç bu kadar formda olmamıştım – öyle ki hayatımda ilk kez gerçekten sıkı kaslara sahip oldum. Şu anki görünümümüz ile ilk filmdeki görünümümüzü karşılaştırmak çok garip. Tüm oyuncular Tutulma’nın setinde çok sportmen bir görünüme sahip oldular.” diyor.
Ekibe yeni katılan Bryce Dallas Howard bir sahnenin çekimi sırasında ekibe bir eşek şakası yapmaya çalıştı, ama Robert Pattinson’ın bu konudaki tepkisini hesaba katmadı. “Bryce’in benim saçlarıma asıldığı bir savaş sahnesinin çekimlerini yapacaktık,” diye gülüyor Pattinson. “Bu yüzden dublörümün saçlarında bir tutam kesmiş ve o saçları benden koparmış gibi yapacakmış. Bu yüzden bana bağırmamı ve setten öfke ile çıkıp gitmemi söyledi, ama bu çok utanç verici idi. Elinde koca bir tutam saç vardı, ve ben hiç de ikna edici olmayan bir şekilde “owww” diye bağırdım.”
Oyuncuların geri kalanı çekimlerde eğlenirken, zavallı Taylor Lautner’in durumu ise farklıydı. “Tutulma benim karakterim için çok daha fazla fiziksel gelişim gerektiriyordu. Ama ne zaman bir hareket yapsam, kurt oluyordum, bu yüzden tüm sahneler bilgisayar efektleri ile gerçekleştiriliyordu. Bu çok üzücü.” diye açıklıyor oyuncu.
Gerçek #5: Filmin Sonu Dördüncü – Ve Belki Beşinci – Film için çok Güzel Bir Şekilde Tasarlandı
Alacakaranlık Efsanesinde dört tane kitap var: Alacakaranlık, Yeni Ay, Tutulma ve Şafak Vakti. Ama Ashley Greene bize serinin beş film halinde çekilmesinin halen gündemde olduğunu söyledi. “Tutulma’nın çekimlerini tamamladık, ve eğer Yeni Ay Alacakaranlık kadar başarılı olur ise Şafak Vakti’nin çekimlerine önümüzdeki yıl başlayacağımızı tahmin ediyoruz.”
“Tek şey şu ki Şafak Vakti çok uzun bir kitap bu yüzden film de çok uzun olacak. Bizler filmin Harry Potter’da olduğu gibi iki film halinde çekeceklerini düşünüyoruz. Her nasıl olursa olsun, film çekimlerine bir an önce başlamamız gerekiyor, çünkü Harry Potter’in aksine vampirler yaşlanmıyorlar. Yani hepimiz aynı görünmek zorundayız!”
fOrEvE[R]oBeRt
тωιℓιgιнт ƒαη α∂мιηι
тωιℓιgιнт ƒαη α∂мιηι
fOrEvE[R]oBeRt

Kadın Mesaj Sayısı : 2833
Nerden Nerden : rob'umun (aşkımın)yanından
İş/Hobiler İş/Hobiler : Dans Ve müzikk/öğrenciyim
Adınız Adınız : Selda

Bilmediğiniz 5 Gerçek Empty
MesajKonu: Geri: Bilmediğiniz 5 Gerçek   Bilmediğiniz 5 Gerçek EmptyPerş. Ocak 21, 2010 8:14 pm

woww iice mrak etmeye bşldım yaa bu filmi

Bilmediğiniz 5 Gerçek
1 sayfadaki 1 sayfası